До кінця року понад 700 шкіл Дніпропетровщини матимуть швидкісний інтернет
опубліковано 24 жовтня 2019 року о 16:07

Швидкісний інтернет має бути у кожній школі Дніпропетровщини. Таку задачу озвучив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко під час наради із провідними операторами зв’язку, які працюють в області. Понад 700 шкіл планують досягти цілі вже до кінця 2019 року. 

«Я дуже часто їжджу у відрядження по області. Зв’язок поганий – неможливо  подзвонити по роботі, нема інтернету. І це у доволі великих населених пунктах з кількатисячним населенням», – підкреслив Олександр Бондаренко.

Боротися із «білими плямами» на карті області, які не охоплені всесвітньою павутиною, розпочнуть зі шкіл. Планується, що до кінця року доступ до швидкісного інтернету матимуть вже понад 700 закладів.

«Іде реформа децентралізації. На Дніпропетровщині вже 70 громад, а до кінця року їх кількість ще збільшиться. Відповідно до цього розширимо мережу опорних шкіл. І тут знову виникає проблема зв’язку. Задача від Уряду – у всіх школах має бути швидкісний інтернет. Доступний не лише у кабінеті директора, а й для всіх дітей. Це вимоги сьогодення», – зазначив Олександр Бондаренко. 

Працюватимуть в області і над збільшенням кількості населених пунктів, у яких доступний інтернет. У 2020 році акцент зроблять на об’єктах надання публічних послуг – лікарнях, дитячих садочках, управліннях соцзахисту, спортивних об’єктах тощо. Голова Дніпропетровської ОДА гарантував операторам зв’язку максимальну підтримку обласної влади у втіленні цього проекту.   

У Дніпропетровській ОДА зібрали провідних операторів зв’язку області


Говорили про ліквідацію «білих плям» в області, не охоплених інтернетом


Олександр Бондаренко: «Я дуже часто їжджу у відрядження по області. Зв’язок поганий – неможливо подзвонити по роботі, нема інтернету.Вирішувати проблему розпочнуть зі шкіл

  


Цьогоріч швидкісний інтернет матимуть понад 700 навчальних закладів. 

 

Далі візьмуться за інші об’єкти надання публічних послуг – …

 

лікарні, дитячі садочки, управління соцзахисту, спортивні об’єкти тощо

 

Голова Дніпропетровської ОДА гарантував операторам зв’язку максимальну підтримку обласної влади