Як зареєструватись в НРЕІР

Для реєстрації організації в НРЕІР натисніть посилання «Зареєструватись». 

У реєстраційній формі заповніть всі обов’язкові поля, що відмічені «*» : назву організації та адресу її реєстрації, керівника організації та відповідальну особу по роботі в НРЕІР. Прикріпіть відкриті сертифікати ЕЦП керівника організації та відповідальної особи по роботі в НРЕІР. 

Заповнена форма заявки буде направлена на електронну адресу керівника організації для її підписання через ЕЦП керівника та накладання електронно-цифрової печатки організації. 

Підписана через ЕЦП керівником організації заявка передається на розгляд Реєстратору НРЕІР, який повинен розглянути заявку та погодити або вмотивовано відмовити у створенні кабінету організації. Рішення Реєстратора за результатами розгляду заявки від організації передається на електронні адреси керівника організації та відповідальної особи по роботі в НРЕІР. 

У разі позитивного рішення щодо створення кабінету організації в НРЕІР відповідальна особа по роботі в НРЕІР за посиланням, отриманим в електронній пошті або після натискання на посилання «Увійти» на загальнодоступному сайті порталу НРЕІР обирає тип авторизації «Авторизуватись за ЕЦП», після чого через «Інтегровану систему електронної ідентифікації» обирає тип ідентифікації та носія, на якому знаходиться ідентифікатор, та у відповідності до підказок здійснює зчитування даних ідентифікатора та погоджується з автентифікацією для переходу в особистий кабінет на веб-порталі НРЕІР.

Реєстрація державних електронних інформаційних ресурсів в НРЕІР 

Для реєстрації державних електронних інформаційних ресурсів (далі - ДЕІР) організації у Національному реєстрі електронних інформаційних ресурсів відповідальна особи по роботі в НРЕІР в кабінеті організації повинна обрати «Створити заявку -> Реєстрація відомостей про ДЕІР в НРЕІР» і заповнити відповідну форму про загальну інформацію про ДЕІР, адміністратора ДЕІР, відомості про інформаційну систему та види даних, що можуть бути надані ДЕІР. 

У разі необхідності відповідальна особа по роботі в НРЕІР може передати для заповнення технічних даних про ДЕІР адміністратору ДЕІР. 

Заповнену заявку на реєстрацію ДЕІР відповідальна особа по роботі в НРЕІР відправляє на підписання керівнику організації шляхом натискання на кнопку: «Передати на підпис керівнику». 

На електронну пошту керівника, що була вказана при реєстрації кабінету організації, буде передано посилання для підписання заявки на реєстрацію ДЕІР в НРЕІР. 

Після підписання керівником заявки і натискання на кнопку «Подати на реєстрацію» заявка відправляється реєстраторам НРЕІР для прийняття рішення щодо реєстрації державного електронного інформаційного ресурсу в НРЕІР. 

На електронну пошту керівника організації та відповідальної особи по роботі в НРЕІР протягом 10 днів повинно прийти рішення щодо реєстрації ДЕІР В НРЕІР. 

У разі прийняття позитивного рішення щодо реєстрації ДЕІР в НРЕІР на загальнодоступній частині проталу НРЕІР у вкладинці «Реєстр» повинна відобразитись інформація про зареєстрований ДЕІР організації.  

джерело https://e-resources.gov.ua/#/Register

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux